Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych na potrzeby firm zajmujących się usługami w dziedzinie sportu dla kobiet. Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy strony internetowej, gdzie zaprezentujesz swoje usługi i pokażesz wykonane projekty to Beautifullbody wykona dla Ciebie taką stronę internetową. Dużą zaletą stron Internetowych firmy Beautifullbody jest cena wykonania takiej strony internetowej dopasowanej do budżetu klienta. Klient może sam dopasować pakiet wykonania takiej strony wraz z możliwościami reklamy jakie oferuje firma Beutifullbody w Polsce. W pakiecie można wybrać oprócz strony internetowej również wizytówki, reklamę na auto firmowe lub inne potrzebne usługi reklamowe. 

Jak będzie wyglądać Twoja nowa strona internetowa?

25 1

Co zawiera strona internetowa?

Twoja nowa strona internetowa będzie zawierała wszystkie najważniejsze elementy takie jak prosty i funkcjonalny projekt z Twoim firmowym logo. Tekst czyli opis czym się zajmuje Twoja firma i kontakt do Ciebie. Tekst i zdjęcia są dostarczane przez klienta lub przez firmę Beautifullbody. Firma Beautifullbody również może osadzić zdjęcia w cenie wykonania strony. Naturalnie do odbioru poczty od swoich klientów będziesz potrzebowała adresu email w czym firma Beautifullbody Ci pomoże. Zaletą strony internetowej jest optymalizacja strony pod względem jej funkcjonalności i późniejsza współpraca z klientem, która polega na dodawaniu nowych zakładek do strony, nowych zdjęć wykonanych projektów jak i również tekstów. Ale jednym z najważniejszych elementów takiej strony jest nazwa firmowej domeny czyli nazwa pod jaką będziesz mogła zobaczyć swoją stronę w sieci.  

Co jest w cenie stworzenia strony internetowej?

Jaka jest cena takiej strony Internetowej

Utworzenie strony internetowej to koszt 1250 złoty. Jest to nie wiele patrząc na usługi dodatkowe jakie oferuje firma Beautifullbody w zakresie obsługi strony internetowej. W cenie usługi stworzenia strony internetowej jest  jej optymalizacja, co przekłada się na wyniki w widoczności Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. 

Abonament roczny w firmie Beautifullbody

Cena wykonania strony internetowej jest bardzo niska i dlatego do jej ceny dodany został miesięczny abonament na rok, którego miesięczna opłata wynosi 100 złoty. W cenie abonamentu są wszystkie wyżej wymienione usługi, optymalizacja strony i dodawania nowych elementów do już utworzonej strony internetowej. Koszt całkowity utworzenia prostej i funkcjonalnej strony internetowej widocznej na komputerach i telefonach komórkowych to 1250 złoty + miesięczny abonament na rok czasu w wysokości 100 złotych.

19 2
25 1
30 1 1

Co wyróżnia strony firmy Beautifullbody?

22 1

Projekt strony dopasowany do Twoich usług

Wykonanie projektu strony internetowej od podstaw dopasowanej do Twoich usług. 

23 1 1

Nazwa domeny dla Twojej firmy i oferowanych usług

Nazwa domeny dla Twojej firmy, która wyróżnij Twoją działalność na rynku. 

28 1 1

Teksty na stronę internetową w języku polskim

Osadzanie tekstów w języku polskim z opisem usług, które oferujesz.

29 1 1

SEO czyli optymalizacja w wyszukiwarkach internetowych

Optymalizacja strony w zakresie SEO czyli by Twoja strona miała jak najwyższy ranking w wyszukiwarkach internetowych.

33 1

Stworzenie konta na popularnych portalach społecznościowych

Tworzenie kont na popularnych portalach internetowych byś mogła reklamować tam swoje usługi dodając do portfolio zrealizowane projekty. 

16 2

Rejestracja Twojej firmy w Google maps

Utworzenie profilu Twojej firmy w Google maps by Twoja firma i świadczone usługi były bardziej widoczne dla klientów.

31 1

Wstawienie zdjęć potrzebnych do wizualizacji strony

Osadzenie zdjęć na stronie internetowej dopasowanych do profilu Twojej firmy by każdy mógł zobaczyć jakie usługi oferujesz.

26 1

Optymalizacja strony pod względem poprawnego działania

Konserwacja strony internetowej by działała w sposób poprawny i funkcjonalny. Optymalizacja strony pod względem wyglądu i funkcjonalności. 

27 1

Osadzanie tekstów i zdjęć zrealizowanych projektów

Osadzanie nowych tekstów i zdjęć na stronie internetowej jak na przykład nowo zrealizowanych projektów Twojej firmy.

Co zrobić by mieć taką stronę internetową?

Jeśli przeczytałaś ofertę wykonania strony internetowej przez firmę Beautifullbody i jesteś zainteresowana jej wykonaniem to napisz wiadomość i opisz jakie usługi wykonujesz w Polsce. Napisz również jaki masz budżet na realizowanie projektu reklamy To jej firmy.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy jeśli chcesz skorzystać z usług beautifullbody w Polsce lub jeśli chcesz zamieścić ogłoszenie na stronie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Dane kontaktowe

LinkedIn
X